Recenzie o Motion Energy

 • Alžbeta
  Motion Energy ma zachránil pred chronickými bolesťami krížov, ktoré by žiadny iný liek nezvládol. Odporúčam všetkým, tento krém by mal byť v lekárničke každého.
  Motion Energy
 • Jana
  Veľmi ma bolia kolená, už som použil všetky dostupné spôsoby liečby - od fyzioterapie, farmaceutických prípravkov, až po ľudové lieky. Nič nefungovalo, kým som nevyskúšal motion energy. Balzam sa skutočne dobre zahrieva, odstraňuje opuchy, pomohol mi zabudnúť na bolesť už za týždeň používania.
  Motion Energy
 • Helena
  Kúpil som si Motion Energy na liečbu cervikálnej osteochondrózy. Krém zvládol úlohu vynikajúco, príjemne vonia, ľahko sa nanáša. Páčilo sa mi, že sa jemne zahrieva zvnútra a nespáli pokožku, ako analógy.
  Motion Energy
 • Jozef
  Zranil som sa na nohe, veľmi dlho som používal rôzne otepľovacie masti, ale nemalo to zmysel. Mesiac po zranení bolo ťažké chodiť, lekár diagnostikoval artritídu. Objednal som si Motion Energy na radu priateľa. Nápravu som používal 3 týždne, počas tejto doby bolesti úplne zmizli, takže ho jednoznačne odporúčam.
  Motion Energy
 • Jozef
  Venujem sa športu, takže v kabelke sú vždy hrejivé krémy, nanášam ich pred rozcvičkou, aby som svaly lepšie pripravil na stres. Omylom som uvidel reklamu na motion energy a rozhodol som sa to vyskúšať. Teraz je to môj obľúbený liek, používam ho sám a dôrazne ho odporúčam všetkým športovcom.
  Motion Energy
Užívateľské hodnotenie Motion Energy
4
27