Skúsenosti s používaním Motion Energy

Skúsenosti s používaním krému Motion Energy od Anny z Batumi

Anna z Batumi zabudla na bolesti kĺbov a svalov pomocou Motion Energy, podrobnej recenzie balzamu

Volám sa Anna, žijem v Gruzínsku, v meste Batumi. Rád by som sa podelil o svoje skúsenosti s používaním krému Motion Energy na liečbu artritídy. Žijem s touto chorobou už viac ako 10 rokov, získal som ju v ranom veku profesionálnou činnosťou. Bolesť zriedka obťažuje, ale pri zmene počasia často kĺby zápästia napučiavajú. Okrem toho športujem, takže v skrinke na lieky je doma vždy hrejivý krém ako prostriedok na rýchle zmiernenie bolesti svalov po cvičení.

Popis krému

Videl som Motion Energy v reklame. Zaujali ma sľuby výrobcu, tak som si pozorne preštudoval zloženie. Páčilo sa mi, že ide o prírodný liek, a tak som okamžite urobil objednávku.

Doručili do Batumi veľmi rýchlo, za balík zaplatili na pošte, tovar dorazil v poriadku a v poriadku. Predtým som nevidela žiadne recenzie, preto ma prekvapilo, že ide o krémový balzam s tavnou štruktúrou, myslela som si, že to bude niečo ako gél. To je však ešte lepšie - balzam sa vstrebáva pomaly, takže vydrží dlhšie.

Krém je hustý, príjemne vonia po éterických olejoch. Je ľahko vytlačiteľný z tuby a príjemne rozložený po pokožke.

Ako som použila krém

Popíšem svoj problém: kĺby zápästia sú ovplyvnené profesionálnou činnosťou (v minulosti som tenisovým trénerom). Pravidelne napučiavajú, bolia, pri záťaži sa objaví špecifické vŕzganie, pohyby sa obmedzia. Spravidla k tomu dôjde, keď sa počasie zmení a nezmizne bez liečby.

Od krému na kĺby som očakával:

  • dobrý otepľovací účinok;
  • rýchla úľava od bolesti;
  • zníženie opuchu a zápalu;
  • multifunkčnosť - aby sa dala použiť nielen na artritídu.
Balenie s balzamom Motion Energy, fotografia z recenzie Anny

Liek bol úplne v súlade s očakávaniami. Produkt sa dokonale zahreje, ale nespálí pokožku, ako to robia analógy. Teplo prichádza zvnútra, veľmi príjemný pocit. Bolesť zmizne približne 15-20 minút po aplikácii.

Spôsob použitia krému je podrobne popísaný na tubičke. Nanášala som ho podľa potreby, niekedy raz denne, inokedy 3x denne. Úľava prišla veľmi rýchlo. Chcem tiež poznamenať príjemnú vôňu, zdá sa mi, že dodatočne upokojuje, možno je to spôsobené éterickými olejmi v zložení.

V dôsledku aplikácie do týždňa exacerbácia artritídy úplne zmizla. Druhý deň sa edém znížil, prvý deň bolesť ustúpila.

Motion Energy možno klasifikovať ako multifunkčné náradie. Neobsahuje antibiotiká ani hormóny, je to prírodný produkt, takže sa dá použiť na úrazy, pomliaždeniny a len na zahriatie svalov. Niekedy si to natriem na svaly pred tréningom, keď sa nestihnem úplne zahriať.

Na túru som si vzal so sebou tubu. Po výstupe na skaly sú svaly a chrbát vždy veľmi boľavé a tu krém zachránil celý náš turistický oddiel - súdruhovia použili aj balzam a všetci si všimli rýchlu úľavu.

Môj verdikt z recenzie: vynikajúci hrejivý krém na všetky príležitosti. Krém odporúčam každému, kto športuje, vedie aktívny životný štýl, má problémy s kĺbmi alebo občas zažíva bolesti chrbta.